MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 8268314
nr 826 8314
Damarbetsbord
Rokokostil, längd: 75 cm, djup: 39 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2013
kl 18:31:07
500 kr
500 kr